Vážení přátelé,

srdečně vás vítám na stránkách projektu Vzdělávání pro školy i rodiny, instituce s akreditací MŠMT ČR.

Mgr. Šárka Kociánová

Odborný seminář s akreditací MŠMT: Kvalitní stravovací a pohybový režim jako součást prevence syndromu vyhoření u pedagogů

O důležitosti kvalitní stravy, optimálního životního stylu i vhodného pohybového režimu vás přesvědčí interaktivně vedený seminář, proložený řadou praktických ukázek dechových i energetizačních technik, koncentračních i protahovacích cvičení, který se odehraje ve čtvrtek 23. ledna 2020 v prostorné aule pražské ZŠ pro žáky s poruchami zraku. Vzdělávací program věnující se zejména účinným postupům vedoucím k prevenci syndromu vyhoření povede Mgr. Šárka Kociánová, kvalifikovaná lektorka hathajógy a jógové terapie s bohatou praxí výživové poradkyně a lektorky výživových kurzů.

Odborný seminář s akreditací MŠMT: Jak účinně pracovat se stresem

Připravte se na výzvy nového roku 2020 a naučte se čelit jednomu z nejzákeřnějších nepřátel – všudypřítomnému stresu, který je po právu nazýván tichým zabijákem. Díky semináři, který se uskuteční ve středu 22. ledna 2020 v pražské ZŠ pro žáky s poruchami zraku, se pod vedením doc. MUDr. Petra Zacha, CSc., dozvíte, v čem spočívají preventivní opatření, jak se se zátěžovými situacemi vypořádat i jak prakticky eliminovat jejich nežádoucí dopad.

Kreativní adventní workshop

Workshop proběhl v pátek 29. listopadu 2019. Těšíme se na vás na některé z dalších akcí roku 2020.

Celostátní akreditovaná konference pro ředitelky a ředitele MŠ: Jak zajistit optimální fungování klíčových oblastí a procesů v MŠ

Konference se konala ve čtvrtek 28. listopadu 2019. Děkujeme za účast i příjemnou atmosféru a těšíme se na další setkání na některé ze vzdělávacích akcí roku 2020.

Odborný akreditovaný seminář: Strategie řízení a vedení mateřské školy

Seminář se konal ve středu 2. října 2019. Těšíme se na vás na některé z příštích akcí.