Vážení přátelé,

srdečně vás vítám na stránkách projektu Vzdělávání pro školy i rodiny, instituce s akreditací MŠMT ČR.

Mgr. Šárka Kociánová

Kreativní adventní workshop

Adventní období, v němž bychom se měli dokázat zastavit, dopřát si tolik potřebné zklidnění a užít si čas rozjímání a těšení se na nejkrásnější svátky v roce, se pozvolna blíží. Přivítejte je radostně a tvořivě díky účasti na kreativním workshopu, který se uskuteční v pátek 29. listopadu 2019 v Praze (aula ZŠ pro žáky s poruchami zraku) od 10 do 13 h. Ochuzeni nebudete ani o občerstvení a domů si odnesete až pět vlastnoručně a s láskou vytvořených výrobků, které zkrášlí váš domov i vás.

Celostátní akreditovaná konference pro ředitelky a ředitele MŠ: Jak zajistit optimální fungování klíčových oblastí a procesů v MŠ

Ve čtvrtek 28. listopadu 2019 se můžete těšit na tradiční konferenci pro ředitelky a ředitele mateřských škol a předškolních zařízení, tentokrát v prostorách 4* hotelu Amarilis v Praze (kousek od Václavského náměstí). Program konference s akreditací MŠMT mapuje klíčové oblasti řídicí působnosti, které jsou stěžejní pro zajištění zdárného vzdělávacího procesu. Zároveň upozorňuje na nejčastější pochybení či nedostatky v dané oblasti a nabízí tipy na jejich vyhodnocení, řešení a vhodné ošetření.

Odborný akreditovaný seminář: Strategie řízení a vedení mateřské školy

Seminář se konal ve středu 2. října 2019. Těšíme se na vás na některé z příštích akcí.

Odborný akreditovaný seminář: Manuál začínající ředitelky mateřské školy

Seminář se uskutečnil 25. září 2019. Těšíme se na vás na některé z příštích akcí.

Odborný seminář s akreditací MŠMT: Kvalitní stravovací a pohybový režim jako součást prevence syndromu vyhoření u pedagogů

Tento seminář proběhl 6. června 2019. Těšíme se na vás na některé z příštích vzdělávacích akcí.