Ohlédnutí za celostátní konferencí konanou 20. března 2017

V pondělí 20. března v pražském 4* hotelu Artemis proběhla další celostátní konference pro ředitelky a ředitele mateřských škol s názvem Docházka dětí mladších 3 let – problém, anebo výzva?, která se ve všech relevantních oblastech věnovala dané problematice, a sice z hlediska závazné legislativy, organizace a podmínek vzdělávání, historického kontextu, vývojové psychologie, pediatrie i bezpečnosti.

Úspěšná akce slavila ohlas a zároveň rozproudila čilou diskusi, čímž potvrdila jak aktuálnost, tak „výbušnost“ tohoto tématu.

Účastníkům březnové konference Docházka dětí mladších 3 let – problém, anebo výzva? posíláme srdečný pozdrav, připojujeme rovněž stručné fotoohlédnutí za konferencí a těšíme se na viděnou při některé z našich vzdělávacích akcí.

Kliknutím na následující obrázek spustíte fotoreportáž: