Vážení přátelé,

srdečně vás vítáme na stránkách projektu Vzdělávání pro školy i rodiny, instituce s akreditací MŠMT ČR. Za projektem stojí Mgr. Šárka Kociánová, nakladatelská a vydavatelská redaktorka, manažerka a lektorka s mnohaletou praxí, která se kromě pořádání vzdělávacích akcí zaměřuje zejména na lektorskou činnost pro pedagogickou i rodičovskou veřejnost, ale také pro žákovské a studentské kolektivy. Máte-li zájem o in-house proškolení (seminář, workshop, přednášku…) na téma čtenářské i předčtenářské gramotnosti, kreativity, pravopisných a jazykových oříšků, prevence syndromu vyhoření, antistresových konceptů, zdravého životního stylu (výživa, pohybové aktivity) či paměťových technik, neváhejte nás oslovit.

Květnové celodenní semináře
Přijměte pozvání na dvě podnětné vzdělávací akce, které se uskuteční prezenčně v předposledním květnovém týdnu. Ve středu 22. května 2024 se koná seminář Kreativita ve vzdělávání, jehož cílem je seznámení s mnoha zajímavými kreativními metodami a technikami, jež si účastníci formou individuální i skupinové práce na místě vyzkoušejí. Představené metody a techniky lze s úspěchem využít ve výchovně-vzdělávacím procesu, a to napříč vzdělávacími oblastmi i obory. Jóga – cesta ke zdraví a psychické pohodě je název i smysl semináře, na nějž můžete zavítat o den později, tedy ve čtvrtek 23. května 2024. Praktikování dechových, energetizačních a očistných technik, vybraných jógových pozic (ásan) i celých sestav zaměřených na prevenci častých potíží a problémů nejen pohybového aparátu představují pouze letmé nahlédnutí do pestrého celodenního programu. Zúčastníte-li se obou seminářů, získáte 20% slevu z ceny!