Ochutnávka paměťového tréninku zcela zdarma 14. března 2019
Navštivte 90minutovou lekci paměťového tréninku, která vás nechá nahlédnout do tajů mozku a paměti, a to díky demonstraci jednoduchých a zároveň zábavných mnemotechnik. Paměťová ochutnávka je realizována v rámci Národního týdne trénování paměti ve čtvrtek 14. března v aule ZŠ pro žáky s poruchami zraku, která akci podpořila poskytnutím prostor zcela zdarma.
2. kolo celostátní konference s akreditací MŠMT: Ředitel školy – jeho klíčové povinnosti, kompetence a role

Po úspěšném konání podzimní ředitelské konference, jež hostila na 270 účastníků a dočkala se velice příznivých ohlasů a pozitivní zpětné vazby, jsme se – i na základě vaší poptávky – rozhodli uspořádat druhé kolo pro všechny zájemce z řad ředitelů škol a školských zařízení i jejich zástupců, kteří se z časových či organizačních důvodů nemohli říjnové akce zúčastnit. Druhé kolo ředitelské konference proběhne v pondělí 11. března 2019 v konferenčním sále pražského 4* hotelu Artemis.

Odborný seminář s akreditací MŠMT: Praktický manuál ředitele školy

Tento seminář proběhl 5. února 2019. Těšíme se na vás na některé z příštích akcí.

Odborný seminář s akreditací MŠMT: Interaktivní čtení pro předškolní a mladší školní děti

Tento seminář proběhl 29. ledna 2019. Těšíme se na vás na některé z příštích akcí.

Odborný seminář s akreditací MŠMT: Jak účinně pracovat se stresem

Tento seminář proběhl 22. ledna 2019. Těšíme se na vás na některé z příštích akcí.