Odborný seminář s akreditací MŠMT: Komunikace jako účinný nástroj vzájemné spolupráce školy a rodiny

Tento seminář proběhl 15. ledna 2019. Těšíme se na vás na některé z příštích akcí.

Interaktivní seminář s akreditací MŠMT: Efektivní využití paměťových technik a koncentračních cvičení ve výuce

Tento seminář proběhl 14. listopadu 2018. Těšíme se na vás na některé z příštích akcí.

Celostátní konference s akreditací MŠMT: Ředitel školy – jeho klíčové povinnosti, kompetence a role

Úspěšná ředitelská konference, již navštívilo bezmála 270 účastníků, se konala v pondělí 22. října 2018. Děkujeme za váš zájem, přízeň i milé ohlasy. Obzvláštní poděkování patří všem, kteří v rámci benefiční kávy přispěli na neziskovou organizaci DŮM TŘÍ PŘÁNÍ. Vybralo se celkem 3137 Kč, jež byly zaslány na účet veřejné sbírky č. 7540257001/5500. Těšíme se na opětovné setkání na jaře 2019.

Odborný seminář: Řízení ZŠ a SŠ ve světle platné legislativy

Tento seminář proběhl 12. října 2018. Těšíme se na vás na některé z příštích akcí.

Akreditovaná konference pro pedagogy MŠ a 1. stupně ZŠ: Nebojte se experimentovat aneb Zážitková pedagogika v praxi

Konference proběhla 15. října 2018. Těšíme se na vás na některé z příštích akcí.