Květnové celodenní semináře

KREATIVITA VE VZDĚLÁVÁNÍ

Kdy: středa 22. května 2024 od 9:00 do 16:15

Kde: aula ZŠ a MŠ ZRAK, nám. Míru 19

Lektorka: Mgr. Šárka Kociánová, autorka a výkonná manažerka projektu Vzdělávání pro školy i rodiny, dlouholetá redaktorka s publikační, lektorskou a moderátorskou praxí, doktorandka Ústavu českého jazyka a teorie komunikace FF UK (zaměření na podporu čtenářské gramotnosti na 2. stupni ZŠ s využitím kreativní práce s textem a uplatněním mnemotechnik), certifikovaná trenérka paměti 2. stupně, akreditovaná lektorka jógy včetně certifikace Yoga Alliance

Obsahová náplň:
Smyslem semináře je objasnit význam kreativního přístupu v profesním i osobním životě, představit rysy kreativní osobnosti, kritéria a fáze kreativního procesu i faktory bránící kreativitě a vysvětlit roli mozku coby svébytného nástroje kreativity. Zásadní součástí programu je ale především představení řady zajímavých metod, technik a postupů (laterální myšlení, práce s analogiemi, asociacemi a bisociacemi, synektika, brainstorming, metoda šesti myslících klobouků…) a jejich praktická aplikace.

Cena: 2750 Kč. Cena je konečná, nepodléhá DPH a kromě bohatého vzdělávacího programu zahrnuje celodenní catering včetně pitného režimu, sadu barevných pracovních listů v kvalitní grafické úpravě, desky, psací potřeby, veškeré potřebné pomůcky k individuální i skupinové práci a osvědčení o absolvování semináře (v případě tohoto programu i s akreditací MŠMT, kterou lze využít až do února 2025). Při účasti na obou seminářích získáte 20% slevu z ceny, tj. cena za seminář bude činit 2200 Kč.

Přihlášení: Na seminář či oba semináře se můžete přihlásit prostřednictvím tohoto odkazu.

JÓGA – CESTA KE ZDRAVÍ A PSYCHICKÉ POHODĚ

Kdy: čtvrtek 23. května 2024 od 9:00 do 16:15

Kde: aula ZŠ a MŠ ZRAK, nám. Míru 19

(V případě příznivého počasí strávíme část programu v parku.)

Obsahová náplň:

V průběhu celodenního semináře se účastníci seznámí se smyslem jógové praxe, možnostmi a benefity bezpečného praktikování jógových pozic (ásan), muder (jógy prstů) i vhodných dechových (pránických) a očistných technik (šatkarem) i s významem hlavních čaker (energetických center) a nádí (energetických kanálů). Ásany jsou cíleně zaměřeny na podpůrné terapeutické využití při často se vyskytujících obtížích a problémech (bolesti bederní a krční páteře, prevence karpálního tunelu, stimulace trávicího a lymfatického systému, podpora spánku, dechové techniky při hypertenzi, migréně či únavě…).

Cena: 2750 Kč. Cena je konečná, nepodléhá DPH a kromě bohatého vzdělávacího programu zahrnuje celodenní catering včetně pitného režimu, sadu barevných pracovních listů v kvalitní grafické úpravě, desky, psací potřeby, veškeré potřebné pomůcky k individuální i skupinové práci a osvědčení o absolvování semináře. Při účasti na obou seminářích získáte 20% slevu z ceny, tj. cena za seminář bude činit 2200 Kč.